1-fázová LED lineárna lampa Mondi 15W 4000K čierna
1-fázová LED lineárna lampa Mondi 15W 4000K čierna
Na sklade
Na sklade
Kuriér, Zásielkovňa
info@ledziarovka.eu
14 dní na vrátenie tovaru
Online platba cez GoPAY
| Farba produktu | Čierna |
| Napájanie | 230V |
| Pozorovací uhol | 120° |
| Počet diód | 48 LED SMD |
| Príkon | 15W |
| Rozmery | 353 x 34 x 44 [mm] |
| Svetelný tok | 1200lm |
| Teplota svetla | 4000K |
| Farba svetla | Neutrálna biela |
| Svetelný zdroj | LED |
| Krytie | IP20 |
| Certifikáty | CE RoHS |
| CRI | ≥80 |